Efsanenin Dernek Binası yakında açılıyor

Yıllarca Türkiye Süper Lig’de mücadele eden, dört büyüklerin korkulu rüyası Aydınspor’un dernek binası yakında açılacağını Başkan Ertan duyurdu.

 

Aydınspor’un amatör ligleri haketmediğini söyleyen Aydınspor Klüp Başkanı Yunus Ertan, Aydınlı esnaflarında efsane spor klübü Aydınspor’a destek olmak istediğini söyledi.

 

Başkan Ertan yaptığı açıklamada; “Bu göreve gelirken Aydınspor’umuzun bu ligleri hak etmediğini ve üst liglere hızla tırmanması gerektiği fikriyle geldik. Bu süreçte gördük ki sadece biz değil Aydın halkı da bizle aynı fikirde. Sezon başından itibaren çok büyük bir ilgi var, esnaflarımız takımımızı ağırlamak ve destek olmak istiyorlar.” Sözlerini ifade etti.

“AYDINSPOR BU ŞEHİRDE ÇOK ÖZLENMİŞ”

 Başkan Ertan konuşmasının devamında “Görüyoruz ki Aydınspor bu şehirde çok özlenmiş, bizler de bu sevda ateşinin tekrardan alev almasına vesile olduysak ne mutlu bize.

“YAKINDA AÇILIYOR”

Yakın zamanda stadyum karşısına Aydınspor Derneği’nin açılışının yapılacağının müjdesini vermek isterim. Böylece camia olarak daha fazla beraber vakit geçirip şampiyonluk yolunda daha sıkı kenetleneceğiz. Takımımız 5 maç oynadı ve şu an lider durumda. Yönetim olarak teknik ekibimize, futbolcularımıza şampiyonluk yolunda güvencimiz tam.
 

“TARAFTARIMIZA MİNNETTARIZ”

Özel bir parantez de taraftarımıza açmak istiyorum. Hazırlık maçları dahil bizleri hiç yalnız bırakmadılar, deplasmanlarda ev sahibi gibi oynadık ve 90 dakika takımımızı desteklediler. Onlara minnettarız. Camiamızdan isteğimiz şanlı armamız etrafında kenetlenelim ve hep beraber efsanemizi üst liglere çıkaralım.” dedi.

#Efsanenin #Dernek #Binası #yakında #açılıyor
#aydınhaberleri, #aydın, #aydınsondakikahaberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.