KÖPEKLER SİYASETE ALET OLMAYA BAŞLADI..! – GENEL HABERLER

Afyonkarahisar Genelinde Muhalefet Partililer tarafından tüm Ak Partili Belediyeler üzerine planlar yapanlar, Hayvan savunucularını ve Köpekleri son zamanlarda siyasete malzeme konusu yapmaya başladılar.

Geçtiğimiz günlerde Ak Partili Sultandağı Belediyesinde yaşanan sıkandal olay her şeyi gözler önüne serdi. Belediye’yi arayıp ölen köpeğin gömülmesini isteyen vatandaş, sonra gömülen yerde kamera ile çekim yapıp, hayvanları belediye katletti adı altında karalama kampanyası başlattılar.

Afyonkarahisar dışından geldiği başka bir il plakalı araç içinden afyon il sınırlarına bayıltılmış olarak atılan köpekleri ise yine muhalefet partililer tarafından Afyonkarahisar Belediyesi Hayvanları katlediyor başlığı altında iftirada bulunarak siyaset malzemesine yine Hayvanlar ve Hayvan savunucularını alet etmekten geri kalmadılar.

Haber Merkezimiz olarak konunun ivedilik ile araştırılması ve konu hakkında savcılığın soruşturma başlatması gerekmektedir. Konu ile alakalı kimler varsa, Belediyelere karalama kampanyası ile Hayvan savunucularını kullanan, siyasete malzeme yapan kişiler hakkında yasal işlem başlatılması gerekmektedir. Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in konu hakkında hassasiyetle takipcisi olması gerekmektedir.

HABER : AHMET UÇMAK#KÖPEKLER #SİYASETE #ALET #OLMAYA #BAŞLADI #GENEL #HABERLER
#afyonhaberleri, #afyonkarahisar, #afyonsondakikahaberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.