Ressam Yıldız 4.sergisini Turgutlu’da açtı – GÜNCEL

Ressam Yıldız 4.sergisini Turgutlu’da açtı

TURGUTLU Firdevs Gürel Uygulama Okulu’nda resim öğretmenliği yapan Necla Yıldız 4. kişisel sergisini Turgutlu Belediyesi Etkinlik Merkezi’nde açtı. 

Son 5 yıldır Turgutlu’da görev yapan 30 yıllık resim öğretmeni Necla Yıldız, daha önce açtığı karakalem eserlerden oluşan sergisinden sonra, yağlı boya ile yaptığı çalışmalarını sergiledi. Etkinlikte sanatçının 50’ye yakın çalışması yer aldı. Sergi açılışına Atatürkçü Düşünce Derneği Turgutlu Şubesi Başkanı Mehmet Halıcıoğlu, Eğitim Sen Turgutlu Başkanı Nacittin Durak’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. 
Serginin 8 Mart Kadınlar Gününe kadar açık kalacağı öğrenildi. Ressam Necla Yıldız, serginin açılışında emeği geçen ADD’ye, Eğitim Sen Turgutlu Temsilciliğine, Yaşamder’e teşekkürlerini sundu. Bu sergiye protokol üyelerinin ilgi göstermemesi ise üzüntü yarattı. 

Tuncel YILMAZ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.

#Ressam #Yıldız #4sergisini #Turgutluda #açtı #GÜNCEL
#manisahaberleri, #izmir, #manisasondakikahaberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.