Türkiye Beyazay Derneği'nden İhtiyaç sahipleri İçin Sevindiren İşbirliği

Türkiye Beyazay Derneği İzmir Şube ile İnsanDer Aşevi aralarında imzaladıkları protokolle ihtiyaç sahibi  engellilerin yemek ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda işbirliği yaptılar.
Beyazay Derneği Başkanı Ayşe ENGÜR konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Gıda Bankası ve Aşevi olarak faaliyette olan İnsanDer Aşevi ihtiyaç sahibi olan engelli kardeşlerimiz Aşevinden sıcak yemek  alabilecekler. 

Sağlık sorunları nedeniyle yemek almaya gelemeyen engelli kardeşlerimize imkanlar elverdiğince evlerine yemekler götürülecek dedi. İnsanDer Aşevi yönetim kurulu başkanı İhsan Canik  İkiçeşmelik Pazaryeri mahallesinde bulunan Aşevlerinde hergün hijyenik koşullarda pişen yemeklerin önceden araştırılarak ihtiyaç sahibi olan kişilere verildiğini söyledi.
Bundan sonra da artık Beyazay İzmir şubesi ile imzaladığımız protokolle hizmet alnımızı engelli ve ihtiyaçlı olan  kardeşlerimizi de dahil ederek daha çok kişiye ulaşmış olacağız.

Hayırseverlerin bağışlarıyla ve destekleriyle hergün pişen yemeklerin ihtiyaç sahiplerine ulaşması en büyük mutluluk olduğunu ve bu mutluluğun desteklerle daha artmasını ve imzalanan protokolle işbirliğinin uzun yıllar devam etmesini istediklerini söylediler.”

#Türkiye #Beyazay #Derneği039nden #İhtiyaç #sahipleri #İçin #Sevindiren #İşbirliği
#egehaberleri #sondakikaegehaberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.